OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA
27.09.2020


1. Dzisiaj ofiarą składaną do puszki możemy wesprzeć Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.
2. Zapraszamy na codzienną Adorację Najświętszego Sakramentu w kaplicy, a także na: poniedziałkową wieczorną modlitwę za chorych, czwartkową wieczorną adorację i wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia w piątek o godz. 15.00.
3. W czwartek rozpoczyna się październikowa modlitwa różańcowa. Zapraszamy na wspólną modlitwę w ciągu tygodnia o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 17.15. Dzieci zapraszamy na Różaniec od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.
4. W tym tygodniu będziemy przeżywali pierwszy czwartek i piątek oraz pierwszą sobotę miesiąca.
a. W czwartek zapraszamy na wieczorną modlitwę w intencji osób powołanych do kapłaństwa i życia zakonnego oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne oraz na adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej wieczornej.
b. W piątek od godz. 8.00 odwiedzimy z posługą sakramentalną chorych. Ks. Mateusz i Ks. Wojciech chorych odwiedzą w sobotni poranek. W piątkowe popołudnie od godz. 15.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i Spowiedź pierwszopiątkową. W tym dniu dla dzieci: spowiedź o godz. 16.30 i Różaniec o godz. 17.00. W piątkowy wieczór o godz. 19.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do Bierzmowania (klasy: VII, VIII) na spowiedź i modlitwę różańcową.
c. W sobotę o godz. 15.00 Krucjata Wyzwolenia Człowieka zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu i Mszę Świętą o godz. 16.00. W tym dniu tradycyjnie od godz. 17.00 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, która zakończy się Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00. Podobnie jak w minionych pierwszych sobotach miesiąca, będziemy mogli wspólnotowo przeżywać nabożeństwo pierwszosobotnie, które rozpocznie się wspólnym różańcem o godz. 17.30. Po Mszy Świętej nastąpi wprowadzenie w rozmyślanie, a po wystawieniu Najświętszego Sakramentu będzie czas na 15. minutowe osobiste rozmyślanie (medytację). Od godz. 19.30 czuwania adoracyjne wspólnot odbędą się według stałego porządku.
5. Od czwartku do niedzielnego poranka w godzinach od 21.00 do 6.30 odbędzie się nocne Jerycho Różańcowe.
6. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 10.00 nastąpi zmiana tajemnic Żywego Różańca.
7. Spotkanie Rady Parafialnej i przedstawicieli Wspólnot parafialnych odbędzie się 9 października o godz. 19.00.
8. Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej Parafii, a zwłaszcza za ofiarę złożoną na remont dachu. Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych dziękujemy za przygotowanie kościoła na dzisiejszą liturgię.
Zapraszamy w sobotę po porannych Mszach Świętych do pomocy w sprzątaniu kościoła.
9. Przy wyjściu można nabyć prasę katolicką.
10. Wszystkim na cały tydzień życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Królowej Różańca świętego