OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA
15.09.2019

1. Trwa remont dachu naszego kościoła. W czasie remontu Msze Święte
w tygodniu oraz w niedzielę o godz. 700 i 1930 są sprawowane w kaplicy. Pozostałe niedzielne Msze Święte są sprawowane na placu przed kościołem.

      W czasie remontu zapraszamy każdego dnia na adorację Najświętszego Sakramentu w intencji dzieła remontowego. Adoracja rozpoczyna się po porannych Mszach Świętych, a kończy się o 1800.

2. Dzisiaj Święto patronalne przeżywa Wspólnota Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci. Całej Wspólnocie życzymy Bożego błogosławieństwa i zaprasza o godz. 1700 na adorację Najświętszego Sakramentu, a o godz. 1800 na Mszę Świętą.

3. Jutro będziemy obchodzili 10. rocznicę śmierci Ks. Wojciecha Manelskiego. Dzisiaj o godz. 1800 zapraszamy na Mszę Świętą w intencji ś.p. Ks. Wojciecha, a w poniedziałek o godz. 1500 na wspólną modlitwę przy Jego grobie na Cmentarzu Centralnym (grobowiec kapłański – w pobliżu głównej bramy).

4. Zapraszamy na: poniedziałkową wieczorną modlitwę za chorych, czwartkową adorację w ciszy po wieczornej Mszy Świętej i wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia w piątek o godz. 1500.

5. W poniedziałek o godz. 1900 rozpocznie się kolejny cykl nauk przedślubnych.

6. W środę, w święto Św. Stanisława Kostki przypada dzień imienin Ks. Prałata Stanisława Skibińskiego. Bardzo serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę w intencji Drogiego nam Solenizanta w środowy wieczór o godz. 1800.

7. W środę Wspólnota Rodziny Radio Maryja przy naszej Parafii będzie przeżywała 19. rocznicę powstania. W tym dniu serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 1800 oraz na spotkanie po Mszy Świętej. Gościem spotkania będzie Pan Poseł Artur Szałabawka.

8. W sobotę imieniny będzie przeżywał Ks. Mateusz. Z tej okazji zapraszamy na wspólną modlitwę w intencji Drogo Solenizanta w niedzielę o godz. 1130.

9. W niedzielę Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza na Mszę Świętą o godz. 1800.

10. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszamy na spotkania: klasy VIII we wtorek o godz. 1700, klasy VII w czwartek o godz. 1700.

11. Za tydzień po Mszach Świętych odbędzie się wrześniowa zbiórka ofiar do puszki na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.

12. Przy wyjściu można nabyć prasę katolicką.

13. Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej Parafii, a zwłaszcza za ofiarę złożoną na remont dachu. Szczególnie dziękujemy za pomoc w przygotowaniu kaplicy oraz placu za na dzisiejszą liturgię. Zapraszamy w sobotę po porannych Mszach Świętych do pomocy
w przygotowaniu kaplicy na niedzielę.

14. Wszystkim na cały tydzień życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki naszej Patronki.