OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA V NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ
19.05.2019

  1. Dzisiaj na Mszy Świętej o godz. 11.30 dzieci z naszej Parafii przeżyły Pierwszą Komunię św. W dniu dzisiejszym nabożeństwo majowe połączone z dziękczynieniem dzieci za dar Pierwszej Komunii św. odbędzie się wyjątkowo o godz. 17.00. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza na Mszę Świętą o godz. 18.00 i spotkanie formacyjne po Mszy Świętej.
  2. W poniedziałek o godz. 19.00 w domu parafialnym rozpoczną się nauki przedślubne. Kolejny cykl nauk przedślubnych odbędzie się we wrześniu.
  3. Przypominamy, że nabożeństwo majowe w naszej Parafii odbywa się: w tygodniu po Mszy Świętej wieczornej, a w niedzielę o godz. 17.30 (z wyjątkiem dzisiejszej niedzieli, gdy nabożeństwo odbędzie się o godz. 17.00). Od piątku w czasie nabożeństw majowych przeżywamy ekspiacyjną nowennę po profanacji Wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej.
  4. Zapraszamy na codzienną Adorację Najświętszego Sakramentu w kaplicy, a także na: poniedziałkową wieczorną modlitwę za chorych, czwartkową wieczorną adorację i wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia w piątek o godz. 15.00.
  5. We wtorek zapraszamy na kolejne spotkanie w Biblijnej Szkole Modlitwy. Gościem spotkania będzie Pan prof. Franciszek Łuczko, przybliżający historię koronacji Wizerunków Matki Bożej.
  6. W sobotę o godz. 19.00 rozpocznie się Jerycho Różańcowe.
  7. Za tydzień w czasie Mszy Świętej o godz. 11.30 dzieci, które przed rokiem przystąpiły do Pierwszej Komunii św. będą przeżywały Uroczystość Rocznicy Komunii św.
  8. Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej Parafii, szczególnie za ofiary złożone na remont dachu oraz za posprzątanie kościoła na dzisiejszą liturgię.
  9. Wszystkim Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki naszej Patronki.